2017 'den Bu yana Şeker İstanbul Olarak Bireylerin yaşam kalitesini artıran ve kurumların performansını yükselten birçok hizmeti tasarlıyor, yönetiyor ve sunuyoruz. Dürüst, güvenilir, gizli kapaklı bir yönü olmayan tarzda, ‘Açık Kitap Yaklaşımı’ ile ilişkiler kurarak, müşteri ile aynı derecede sorumluluk hissedip;
Tutarlı, doğru, istikrarlı, sürekli ve hızlı geribildirim yapabilen, sürekli destekleyici, çözüm odaklı yaklaşan ve sözünün eri bir anlayışla müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutan bir anlayışta iş yapmaktayız.
İlerlemeyi aktif tutan, anında aksiyon alabilen, inisiyatif kullanabilen, firma itibarını ve müşteri memnuniyetini şiar edinmiş tutarlı bir yaklaşımla işleri teslim ediyoruz.

Bizi Yakından Tanıyın

Gerek kendi imalatımız olan standart ürünlerimiz Stick Şeker ve Kolonyalı Mendil , gerekse ihtiyacınıza özel geliştirilebilen çözümler konusunda size yardım ediyoruz.. Endüstrisi için teknoloji odaklı doğal bileşenler, bileşen sistemleri ve entegre çözümlerin global üreticisi, imalatçısı ve tedarikçisiyiz. Yaşam kalitesinin sayısız alanda önemli rol oynadığı bilincini taşıyor ve hizmetlerimizi geniş bir yelpazede tüm sektörler için sunuyoruz. Müşterilerimizle açık, şeffaf ve güvene dayalı ilişkiler kurarak uzun dönemli işbirlikleri yürütüyoruz. Misyonumuz Sektördeki isim ve güvenilirliğine yakışır kalitede ürünler hazırlayarak, müşterilerinin ihtiyaçlarını zamanında karşılamak ilk önceliğimizdir. Firmamız; çalışanlarımızın iş güvenliğini sağlayarak, kamu sağlığına ve çevreye duyarlı bir şekilde ve modern teknoloji kullanımıyla geliştirip daha da büyümek ilkesini benimsemiştir. Vizyonumuz Sektöründe imza atttığı kaliteli ve güvenilir ürünlerle ismini ve sektördeki yerini daima sağlamlaştırarak, yurt içinde her noktaya kamu kurum ve kuruluşları ile özel sektör kuruluşlarına karşı taahhüt ettiği ürünleri zamanında başarılı bir şekilde teslim ederek, güçlü yapısını koruyarak, Sektöründe Yurt çapında bir marka haline gelmektir.