Image

Tek Kullanımlık Ürünler

Baskılı Stick Şeker

Paket içinde yer alan ürünler yaklaşık olarak bir küp şekere tekabül eder. Ürünler arasında 3 gr stick şeker çeşitleri oldukça yaygın kullanıma sahiptir.Firmanıza Özel Logo Baskılı Stick Şeker, istenilen ölçü ve gr. üretimimiz vardır. Ürünlerimizi Hemen Keşfedin. Uygun Fiyat. Doğrudan Satış. Üretimden Direkt Satışlar.

Restoran, Lokanta ve kafelerde masalara ve servis alanlarına Stick şeker ve baskılı stick şeker paketleri bırakılmaktadır. Yapılan bu uygulama müşterilere istedikleri zaman istedikleri kadar şeker kullanabilme konforu sağlamaktadır. Genellikle self servis yapan mekanlarda yoğunlukla kullanılan stick şeker, kullan at özelliği ile fazlasıyla pratiktir. Çay ve kahve gibi sıcak içecekleri tüketen müşteriler, stick şeker kullanımını tercih etmektedir.
Image

Tek Kullanımlık Ürünler

Pencereli & Penceresiz
Kare Stick Şeker

Bilindiği gibi Ülkemizde de normal stick şeker'in yanı sıra kare stick şeker yada pencereli kare stick şekerlerinde üretimi yapılmakta ve yapmaktayız.

Kare şekerler de 3 gr ila 7 gr arasında dolum yapılabilmektedir. Bu kare stick şekerlerin yada pencereli kare stick şekerlerin ebatları ambalajın içine girecek şeker miktarına göre değişiklik göstermektedir.

Pencereli kare stick şekerlerin özelliği içindeki şekerlerin gözükmesi ve daha şık durması Aynı zamanda kare şeker ambalajları kapalı yada pencereli olmak suretiyle iki değişik şekilde ambalajlanabilmektedir.

Esmer şekerinde dolumu bu ambalajlara yapılmakta olup daha gösterişli ve daha zengin duruşu ile tercih sebebi haline gelmiş ve bu ürünleri piyasada çok yaygın olmamakla beraber yeni yeni müşterilerle buluşturmaya çalışmaktayız.